Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Křišťálově čistá okna zajistí jenom A SERVIS LIPKA. A to kdekoliv. 

Křišťálově čistá okna zajistí jenom A SERVIS LIPKA. A to kdekoliv. 

Tyto nadšené mladé lidi přímo milujeme. Často nás osloví někdo, kdo si právě otevřel nový obchůdek, zařídil kancelář, a nebo rozjel kavárnu. To je případ i naší poslední zákaznice.  Otevřít si svou vlastní kavárnu byl vždycky její sen. Už od dob střední školy, kdy chodila na pravidelné brigády a dávala kopečky zmrzliny v letním parnu dětem, seniorům a vůbec každému, kdo se zastavil. Přes studená lednová odpoledne, kdy se k nim do kavárny chodili lidé ohřát na dobrý čaj nebo kávu.

Jak nám vyprávěla, vždycky se jí líbil ten ruch a zároveň klid, který na takových místech panuje. Rozhodla se tedy, že chce takové místo také stvořit. Místo, kde budou lidé moct relaxovat a zároveň se bavit s přáteli. Místo, kam se budou vždycky rádi vracet. A my musíme říct, že s jí to povedlo. Jak to víme? Tato mladá slečna si totiž před otevřením zavolala naši firmu A SERVIS LIPKA s.r.o. Mytí oken, která se specializuje na úklid téměř všeho druhu, od čištění podlah a koberců až po odstraňování graffiti a mytí oken.

Jsme…

Jsme tým proškolených profesionálů. Působíme nejenom v České republice, ale taky v zahraničí. V Rakousku, v Německu i u našich bratrů Slováků. Všude tam jsou s námi zákazníci velice spokojení a opakovaně se na nás obracejí. Domluvili jsme se s čerstvou majitelkou kavárny na termínu a potom už jenom přijeli s vybavením a dali se do práce.

Technologie, kterou naše firma používá k mytí oken, spočívá v pečlivém čištění rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou, tak, aby na skle nezůstala jediná šmouha. Jedná se o postup, který jsme v průběhu let dovedli k dokonalosti. Ačkoliv se může zdát jednoduchý, za bezvadné výsledky vždycky ručíme. Po proschnutí umyté plochy se naši pracovníci vždycky dají do leštění.

To…

To by nebylo nic tak zvláštního, naše specialita je ale způsob, jakým to děláme. A to je leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Naši zaměstnanci nikdy nepoužívají leštící přípravky právě kvůli tomu, že se na nich časem usazuje prach a pyl. Přesto, že se jedná o fyzicky daleko náročnější postup, tím, že okna leští pouze na sucho je zaručeno, že zůstanou déle čistá a chemikálie použité na vyčistění po nějaké době nezpůsobí nevzhledné šmouhy.

To potvrzují tisíce našich zákazníků. I slečně kavárnice byla spokojená. Informovala nás, že jsme prošli vstupním testem a, že se na nás zase obrátí. A dokonce ne jenom co se mytí oken týče. Plánuje i využití kotoučového stroje, pro dokonale čistou podlahu. My zatím budeme držet palce, ať se v tomto krásném podnikání daří. A někdy se zastavíme na kávu se zmrzlinou.

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View