Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Chráněná jednou provždy

Chráněná jednou provždy

Potřebujete ochránit svou fasádu od plísně? Anebo už plísně máte na fasádě a chcete se jí rychle zbavit? Pak není lepší řešení než nátěr LSG. A ten neseženete nikde v obchodě. Ten má pouze firma, která patří k profíkům, pokud jde o čištění fasád nebo jakékoliv špíny. Firma se zabývá čištěním podlah, koberců, myje okna i výlohy a poradí si také s graffiti a plísněmi na fasádách. Čištění fasády Hradec Králové jsme si zamilovali a rozhodli se, že se podělíme o tuto zkušenost s ostatními, aby lidé věděli, že když mají na fasádě plísně, není to neřešitelný problém. Na povrchu chráněném nátěrem LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci zůstat nebo se znovu vytvořit. Člověku neublíží, protože pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný.

Po…

Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. Přípravky LSG neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organická rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření.

Ošetřené…

Ošetřené povrchy jsou při tom odolné dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků a jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností, což si vychvalují všichni, kdo s nátěrem přijdou do kontaktu. Lepší řešení pro fasády není. A doporučuji, abyste si ho natřeli i jako prevenci, protože nikdy nevíte, kdy se vám na fasádě mohou objevit plísně a je lepší být raději připraven a chráněn už dopředu. Kdybyste to na fasádě naší vinárny měli, tak bychom nemuseli řešit takový problém. Nyní ale víme, že se plísně nemusíme obávat a že jsme pořád chráněni. Je prostě jedničkou na trhu a my moc děkujeme za služby i za příjemnou spolupráci.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View