Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Chcete vyčistit fasádu a nevíte jak na to?

Chcete vyčistit fasádu a nevíte jak na to?

Pracuji…

Pracuji v půjčovně obleků a nedávno jsme usoudili, že už musíme nechat vyčistit fasádu. Byla totiž flekatá, špinavá a ke všemu na ní byla i plíseň. Takže problém na třetí. A nemohlo to tam zůstat. Ale taky mi bylo jasné, že to nevyčistíme, protože už jsem si sama vyzkoušela že savo je k ničemu. Alespoň v tomto případě, protože se jedná jen o krátkodobé řešení. Tak jsme si sedla k počítači a začala s výzkumem. A našla jsem docela zajímavé informace. Plíseň se tvoří hlavně na zateplených fasádách a problém spočívá v tom, že na polystyrénu je na mřížce a lepidle jemně strukturovaná omítka cca 2,5 milimetrů a to je jeden z hlavních problémů. Na severní, či západní straně nikdy nesvítí tolik slunce. Tato vlhkost vytvořená na těchto stranách fasády se tedy nemůže přirozeně vsakovat do hloubky, tak jako i klasické omítky, která má cca 2-3 centimetry a ještě je pod ní materiál.

 

Třeba…

Třeba tvárnice, cihly, siporex, a další, který si umí vlhkost nasát, a potom ji v příznivých podmínkách vydýchat. Teplo, vítr, mráz a atd. A pokud je tato jemně strukturovaná omítka stále vlhká, tak se zákonitě objeví plísně.  Naštěstí se o vše postarala úklidová firma A SERVIS LIPKA, s. r. o.. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr LSG proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí se tak vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

 

Někdy…

Někdy se stane, že je plíseň velice rozšířená, tak je třeba, aby byla zeď nejdříve mechanicky ošetřit a poté dát nový nátěr a až poté dát protiplísňový nátěr LSG. S LSG mám opravdu ty nejlepší zkušenosti, od té doby s plísněmi nemáme žádné problémy a věřím, že je na několik let ani mít nebudeme. Na tento nátěr je skutečně spolehnutí. Zakročte raději zavčas a  nenechte rozšířit plíseň. Tato firma navíc nabízí i odstraňování graffiti, mytí oken a výloh, a to i ve výškách, čištění koberců a podlah. Takže jsme se na ně začali spoléhat i ohledně jejich dalších služeb. Odvádí totiž skutečně vynikající práci. A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View