Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Chceme mít čistou střechu nad hlavou

Chceme mít čistou střechu nad hlavou

Jednou za čas je potřeba udělat generální úklid. My se tomu samozřejmě snažíme doma úspěšně vyhýbat do poslední chvíle co to je. Moji rodiče jsou na tohle trošku, ehm, specifičtí. Vždycky nás (tedy mě a mé další tři sourozence) naverbují, a pak leckdy strávíme celý víkend úklidem. Protože vše musí být dokonalé do posledního detailu. Opravdu jsou na tohle trošku pošahaní. Přitom to prý zamlada bývali tak v pohodě lidi. Tedy alespoň co slyšíme od jejich známých. Prý pořád někde pařili, moc po sobě neuklízeli a celkově žili tak velice svobodně. Máma kdysi pila mléko z krabice, což v nynější době pro mě zní jako science fiction. Ta moje nechutně pořádná máma že by pila mléko z krabice? Nemožné. To možná někde v paralelním vesmíru, kde existuje její pětistá verze z roku 2348. problém s plísní

jak na nečistoty na střeše

Můj táta také kdysi býval v tomhle…

Můj táta také kdysi býval v tomhle o dost větší pohodář. Chodíval s kamarády na pivo, hrával fotbal a s chlapama se bavili o běžných věcech, které tehdy řešili. Nevím, kdo koho „nakazil“ svou pořádností. Promiňte mi ten výraz, ale většinou mi přijde, že jeden z partnerů je vysoce dominantní a pak si předělává toho druhého partnera k obrazu svému. No těžko říct, zda máma si předělávala tátu, nebo táta si předělával mámu. Každopádně je to těžké rozseknout, jelikož oba bývali fakt těžcí nezodpovědní pohodová mladí lidi. Snad to mě a mé sourozence nikdy nepostihne. Ono, víte, s kocovinou se uklízí fakt těžko. Z toho důvodu už nechodím moc ani o víkendech s kamarády na pivo. Protože je mi jasný, že jako skoro každou sobotu bude následovat šílený úklid. Tudíž většinu pátečních akcí s kámoši musím oželet. Ale po tomhle úklidu, který většinou zabere jen sobotu si pak jdu večer zaslouženě na to pivko a pár panáků k tomu. To je panečku alespoň odměna!

jak se zbavit plísníúčinná technika na odstranění plísní

No každopádně před pár týdny…

No každopádně před pár týdny jsme dělali obří generální úklid, který se liší tím, že skutečně zabere celý víkend, někdy i přesahuje do dalšího týdne. Je to šílený. Začali jsme vyklízet garáž od harampádí. Pak jsme se vrhli na šatní skříně. A především vyházeli ještě nějaké upomínkové předměty a věci, co jsme dostali do známých a nelíbí se nám. Nikdy nedávejte lidem velké dárky, až se budou stěhovat, budou vás nesnášet. Pravdivý příběh vlastně. No každopádně pak jsme se vrhli i na střechu. A tam jsme si všimli, že je vysoce zaneřáděná. Fakt to bylo děsné. Bylo nám jasné, že na to nestačíme. Tudíž jsme objednali specializovanou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která přijela a řekla, že střechu nám musí vyčistit od plísní a dát na ni specializovaný ochranný nátěr. A problém s plísní vyřešila. Čištění proběhlo v několika fázích, přičemž byly použity kdejaké chemikálie. Nicméně kýžený efekt se dostavil. Střecha je nyní perfektně čistá a do budoucna snad i pojištěná proti plísním. Ochranný nátěr má životnost až deset let. Tak uvidíme. Každopádně firmu můžeme doporučit.

co dělat s plísněmi

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View