Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Budete koukat s otevřenou pusou

Budete koukat s otevřenou pusou

Pokud se někdy budete trápit s graffiti, nepropadejte panice. Vše lze vyřešit snadno a elegantně. Samozřejmě sami si nepomůžete. My jsme měli graffiti na koncertní hale. Někdo nám hnusně počmáral dvě stěny. Vypadalo to vážně škaredě a nereprezentativně. Panice jsme ovšem nepropadli. Věděli jsme, na koho se obrátit. Byla to Plísně na fasádě Pardubice. Rozhodně vám pomohou, protože jsme s nimi měli už několik výtečných zkušeností, takže víme, co od nich čekat. V koncertní hale nám už dvakrát čistili podlahu a výsledek byl dokonalý. Takže jsme věděli, že se na ně obrátíme také s tímto problémem a že se nemusíme strachovat. Věříme jim, do firmy jsme zavolali a za dva dny jsme už vítali pracovníky, kteří přijeli opět na čas. Graffiti odstranili během jednoho dne bez problému. Většinu dali dolů pomocí čisticích prostředků, a poslední tenkou vrstvu graffiti zamalovali barvou, takže graffiti neprosvítalo.

Poté…

Poté všechny zdi natřeli antigraffitovým nátěrem, což je účinná ochrana proti dalším takovým čmárancům. Vytvoří na fasádě ochranný filtr, který zabrání hloubkovému usazení spreje do omítky. Takže pokud se na něm graffiti objeví, jde to dolů bez problému. AGO navíc fasádu zafixuje, při odstraňování graffiti se tedy nezmění její barva ani struktura. Nátěr jsme si nechali dát všude, a to pro případ, že by zase nějací vandalové zaútočili. Nátěr působí jako prevence a sprej z fasády jde díky nátěru dolů hravě. Musím říci, že jsme byli trochu skeptičtí, zda se podaří fasádu vyčistit dokonale, ale nemuseli jsme si s tím lámat hlavu. Když tým skončil, nikdo by nepoznal, že se na fasádě koncertní haly někdy nacházela nějaká škaredá malba.

 

Graffiti…

Graffiti byly pryč a my jsme si mohli oddechnout, že je naše sídlo hudby zase krásně čisté. Navíc jsme se dozvěděli, že nátěr AGO vydrží opravdu dlouho. Firma totiž navíc ještě nanese na fasádu tzv. jednorázový nátěr Bellizoni, který docílí toho, že je stávající ochrana nejen zachována, ale znásobena tak, že její funkčnost vydrží až 6 let i více. Takže máme tolik let záruku toho, že kdyby se graffiti náhodou zase objevili, jsme v klidu, protože víme, že to půjde dolů raz dva. Firmu můžeme teda doporučit všem, kteří se potřebují zbavit nějaké nečistoty, ať už se jedná o graffiti nebo obyčejnou špínu na koberci nebo podlaze. firma si totiž poradí hravě se vším. Nad výsledkem budete stát s otevřenou pusou plnou údivu.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.


Mountain View